canderos روزنامه بارسلونا روزنامه نگار

canderos: روزنامه بارسلونا روزنامه نگار اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی امروز در صنعت خودروسازی سرمان را اوج می‌گیریم/ شاهد چرخیدن توامان چرخ تولید و

رییس‌جمهور گفت: امروز چرخ اقتصاد توام با چرخش مدرنترین سانتریفیوژ به حرکت درآمده است. 

امروز در صنعت خودروسازی سرمان را اوج می‌گیریم/ شاهد چرخیدن توامان چرخ تولید و

روحانی : امروز در صنعت خودروسازی سرمان را اوج می گیریم/ شاهد چرخیدن توامان چرخ تولید و چرخش سانترفیوژها هستیم

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور گفت: امروز چرخ اقتصاد توام با چرخش مدرنترین سانتریفیوژ به حرکت درآمده هست.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام حسن روحانی در مراسم افتتاح و بهره برداری دو خط ماشین گروه صنعتی کشور عزیزمان ایران خودرو، با تبریک روز میلاد با سعادت امام سجاد (ع) و روز تکریم و پاسداشت از مقام معلم گفت: اگر افتخار حضور در مراسم خوش حالی شما را دارم و شما گام جدیدی جهت پیشرفت کشور بردارشته اید، از برکت درس معلمان هست. همه تحولات فناورانه و صنعت و سایر بخش های تولید به زحمات معلمان سختکوش ما برمی گردد. ما نباید کلاس درس و اساتیدمان را که راه زندگی را به ما آموختند و علم و مهارت را به ما یاد دادند، فراموش کنیم.

امروز در صنعت خودروسازی سرمان را اوج می‌گیریم/ شاهد چرخیدن توامان چرخ تولید و

رییس جمهور با بیان اینکه به هر سالن کشور عزیزمان ایران ماشین که می رفتم یاد سنگرهای دفاع مقدس افتادم اظهار داشت: در سنگرها آدم احساس غرور می کرد.افراد جهت عزت و استقلال کشور و ملت خود می ایستند و مقاومت می کنند و دل ملت را شادمان و دشمن را مایوس می کنند.

او با تاکید براینکه کارگران، مهندسان و مدیران ما تلاش کردند تا به فشار دیگران و توطئه دیگران نه بگویند، تصریح کرد: ما به تولید داخلی نه نمی گوییم. اگر کسی به تولید و ماشین داخلی نه بگوید کار درستی نیست. ما باید به بیگانگان نه بگوییم و به کسانی که جهت تولید داخلی تلاش می کنند آری بگوییم.

رییس‌جمهور گفت: امروز چرخ اقتصاد توام با چرخش مدرنترین سانتریفیوژ به حرکت درآمده است. 

روحانی افزود: ما در صنعت ماشین سرمان را اوج می گیریم و امروز وارد مرحله جدیدی می شویم. صنعت ماشین از صنایع قدیمی ماست که فراز و فرودهای زیادی داشته است و روزهای بد و خوبی داشتیم.

رییس جمهور با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران در صنعت ماشین باید هم پا با دنیا باشیم خاطرنشان کرد: باید از فضاها و وقت ها استفاده کنیم. اگر سرمایه و تکنولوژی در بیرون است و مایل است به داخل بیاید و ما از آن استفاده نکنیم، این وقت را از دست داده ایم. اگر بازاری وجود دارد که مایل به استفاده از کالاهای ماست و ما بهره مند نشویم، از این وقت استفاده نکرده ایم. ما باید از وقت ها استفاده کنیم.

روحانی با بیان اینکه ملت انقلابی از وقت ها استفاده می کند، ابراز داشت: اگر ملتی وقت سرمایه گذاری و تکنولوژی و بازار را از دست بدهد ضرر کرده هست. تلاش دولت یازدهم این بود که وقت ها را جهت اشتغال جوانان و کارآفرینان مان استفاده کند. ما به دنبال آماده کردن فضا بودیم.

امروز در صنعت خودروسازی سرمان را اوج می‌گیریم/ شاهد چرخیدن توامان چرخ تولید و

او یادآور شد: اینجا توصیح داده شد قطعه سازان در گذشته فقط از شنبه تا دوشنبه کار می کردند و این یعنی بازاری نبود. اینکه قطعه ساز ما امروز هر روز کار می کند این یعنی چرخ تولید ما چرخیده است و این همان شعار سال ۹۲ جهت چرخش اقتصاد همزمان با چرخیدن سانتریفیوزها بود.

رییس دولت یازدهم با بیان اینکه امروز چرخ اقتصاد به حرکت آمده و چرخش مدرنترین سانتریفیوژ هم به حرکت در آمده هست، عنوان کرد: ما از آی ار یک به آی ار هشت رسیدیم و قدرت آن ۲۰ برابر دیروز شده است هست. چرخش صنعت ما نیرومند تر شده است هست. از شما می پرسم در سال ۹۲ چند ماشین تولید کردید و در سال ۹۵ چقدر تولید کردید؟ از تولید ۷۰۰ هزار ماشین در سال به یک میلیون و ۶۰۰ هزار تولید رسیده است و این چرخش و حرکت اقتصاد ما.

رییس‌جمهور گفت: امروز چرخ اقتصاد توام با چرخش مدرنترین سانتریفیوژ به حرکت درآمده است. 

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | اقتصاد | استفاده | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs