canderos روزنامه بارسلونا روزنامه نگار

canderos: روزنامه بارسلونا روزنامه نگار اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

به گزارش ایسنا به نقل از مارکا، عملکرد ضعیف لیونل مسی برابر یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باعث شد کارشناسان آرژانتینی از ستاره تیم ملی کشور

مسی مسئله روانی دارد

مسی مسئله روانی دارد

عبارات مهم : روزنامه

برخی از کارشناسان آرژانتینی معتقدند مهاجم بارسلونا مسئله روانی دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از مارکا، عملکرد ضعیف لیونل مسی برابر یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باعث شد کارشناسان آرژانتینی از ستاره تیم ملی کشورشان به شدت انتقاد کنند. اوراسیو پاگانی روزنامه نگار آرژانتینی در برنامه تلویزیونی خوگونس گفت: مسی مسئله روانی دارد و به همین خاطر نمی تواند خوب بازی کند. او به شدت مسئله روانی دارد.

مسی مسئله روانی دارد

روزنامه نگار آرژانتینی افزود: سطح مسی کاملا پایین آمده است و کسل کننده بازی می کند.

از طرفی دیگر کارشناس این برنامه اعتقاد بود که اتفاقی جهت مسی رخ داده هست. بعضی دیگر خستگی را عامل عملکرد ضعیف مسی دانستند.

به گزارش ایسنا به نقل از مارکا، عملکرد ضعیف لیونل مسی برابر یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باعث شد کارشناسان آرژانتینی از ستاره تیم ملی کشور

روزنامه اسپورت کاتولونیا نیز به اوضاع مهاجم آرژانتینی اشاره کرد و نوشت: یک مسئله وجود دارد؛ در طول ۶ سال اخیر مسی تنها یک جام را در لیگ قهرمانان اروپا بالای سر برده هست. جام های بارسلونا در عالی ترین سال های مسی از دست رفته است.

همه این اتفاقات نشان می دهد که مسی از یک مسئله زحمت می برد. این افراد معتقدند سن بازیکن آرژانتینی یکی از دلایل آن هست. همچنین او نمی تواند یک تیم را رهبری کند. مهاجم بارسلونا قابل مقایسه با دیگو آرماندو مارادونا در رهبری تیم نیست. مارادونا جنگنده بازی و جهت رسیدن به خواسته اش نهایت تلاش خود را می کرد. در نهایت کارشناسان آرژانتینی به حدی شرایط مسی را بد می دانند که از نظر آن ها در حال حاضر کریستیانو رونالدو و نیمار عالی ترین بازیکنان دنیا هستند.

با نگاه به آمار می توان به عملکرد ضعیف مهاجم بارسلونا برابر یوونتوس پی برد. او هفت شوت به سمت دروازه زد که پنج شوت به بیرون رفت. همچنین ۲۳ توپ را از دست داد و در دوئل های دو نفره تنها از ۱۶ بار ۶ مرتبه توانست از حریف خود عبور کند.

مسی مسئله روانی دارد

مسی اکنون ال کلاسیکو را پیش رو دارد. باید دید او یکشنبه شب می تواند برابر رئال مادرید مطابق انتظار ظاهر شود یا نه.

واژه های کلیدی: روزنامه | بارسلونا | روزنامه نگار | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs